Oferowane usługi

page2-icon1.png

Kredyty mieszkaniowe

Bez względu na to czy planujesz zakup pierwszej czy kolejnej nieruchomości czy też poszukujesz źródeł refinansowania, jesteśmy w stanie udzielić Ci pomocy i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania. Oferowane rozwiązania.
page2-icon2.png

Kredyty komercyjne

Jeżeli planujesz zakup nowej nieruchomości pod inwestycję lub też pragniesz refinansować nieruchomości już posiadane, potrzebujesz środków na rozwój firmy Amtrust Group jest w stanie zaoferować usługi o bardzo konkurencyjnej cenie i prowizji. Oferowane rozwiązania.
page2-icon3.png

Kredyty deweloperskie

Amtrust Group umożliwia deweloperom i inwestorom uzyskanie finansowania na realizacje interesujących i dobrze rokujących projektów budowlanych - zarówno handlowych jak i mieszkaniowych. Oferowane rozwiązania
 
page2-icon4.png

Usługi ubezpieczeniowe

Jeżeli interesuje Cię ubezpieczenie samochodowe lub też poszukujesz kompleksowego ubezpieczenia nieruchomości, Amtrust Group jest w stanie zaproponować szeroki wachlarz wysokiej jakości polis. Oferowane rozwiązania
page2-icon5.png

Usługi leasingowe

Nasi specjaliści od leasingu są w stanie zaoferować skuteczne i korzystne rozwiązania dla firm. Usługi leasingowe obejmują pojazdy, nieruchomości, meble, komputery, maszyny oraz wyposażenie. Oferowane rozwiązania
page2-icon6.png

Usługi rynku nieruchomości

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości lub poszukujesz źródeł finansowania dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb, jesteśmy w stanie zaoferować Ci naszą pomoc. Oferowane rozwiązania

Dlaczego my

A

Niezależni i obiektywni

Amtrust Group umożliwia klientom szybkie porównanie dostępnych form finansowania. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań aby znaleźć korzystną ofertę będącą w zasięgu naszych klientów - dzięki temu oszczędzamy Twój czas. Naszą siłą jest indywidulane podejście do potrzeb klienta. Jako firma niezależna, obejmujemy swym zasięgiem cały istniejący rynek kredytowy, nie ograniczając się do wąskiego grona wybranych instytucji finansowych.
B

Wybór

W Amtrust Group przykładamy wielką wagę do możliwości wyboru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ponad 25 instytucjami finansowymi, ze szczególnym uwzględnieniem wiodących polskich banków oraz wieloma krajowmi i międzynarodowymi pożyczkodawcami. Pomagamy zadawać właściwe pytania, porównujemy koszty i profity, projektujemy strategie kredytowe na podstawie indywidualnych zapotrzebowań oraz służymy radą w zrozumieniu zasad rządzących daną ofertą.
C

Doświadczenie

Nasi doradcy są starannie dobierani na podstawie ich doświadczenia w branży, skuteczności oraz reputacji - każdy z nich stanowi uosobienie profesjonalizmu oraz najwyższych obowiązujących w branży standardów. Dla większości z nas kredyt hipoteczny stanowi jedno z największych i najistotniejszych zobowiązań finansowych - nieruchomość zaś jest naszym najcenniejszym dobrem materialnym. Właściwe planowanie pozwala uniknąć sporych wydatków - z tego właśnie powodu współpraca z doświadczonym i skutecznym brokerem jest tak istotna.
D

Więcej niż niska stawka

Amtrust Group jest w stanie zaoferować znacznie więcej niż atrakcyjne stawki. Oczywistym jest, że możliwość płacenia jak najniższych rat przez cały okres trwania kredytu jest kwestią kluczową, należy jednak uwzględnić i inne aspekty. Nasi doradcy pomogą Ci w odnalezieniu oferty odznaczającej się nie tylko niską ratą spłaty, lecz gwarantującej również innego typu korzyści. Wiemy jak ważne jest dopasowanie planu kredytowego do indywidualnych wymagań naszych klienta. W Amtrust Group rozumiemy Twoje potrzeby - nasi doradcy w komfortowy sposób poprowadzą Cię przez cały okres trwania kredytu.