Rozwiązania

page3-img2.jpg

 

Amtrust Group oferuje skrojone na miarę opcje finansowania projektów związanych z rynkiem nieruchomości.
Nasi eksperci pomagają w odnalezieniu najlepszego źródła finansowania dla każdej inwestycji.
Dostarczamy rozwiązań dla nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych i związanych z infrastrukturą.
Oferujemy pożyczki i dodatkowe usługi finansowe dla wszystkich dobrze skonstruowanych, obiecujących projektów.
Finansujemy wszystkie typy nieruchomości komercyjnych: biurowce, centra handlowe i usługowe, kompleksy przemysłowe i logistyczne, garaże i obiekty wielozadaniowe, jak również i hotele oraz infrastrukturę turystyczną w doskonałych lokalizacjach.
Postępując zgodnie ze strategią naszej firmy, Amtrust Group kładzie szczególny nacisk na kompleksowe finansowanie projektów mieszkaniowych. Zbudowany przez nas mechanizm działania, pozwala nam efektywnie finansować projekty typu "wybuduj i sprzedaj", umożliwiając deweloperom sprzedaż nieruchomości swoim klientom na obopólnie korzystnych warunkach.
Nasze plany finansowania uwzględniają dodatkowe usługi, takie jak uproszczona wycena nieruchomości, gwarantowany odbiór przedpłat, pośrednictwo w sprzedaży oraz wiele innych.

  • Kredyty deweloperskie
  • Zarządzanie sprzedażą
  • Rozwiązania finansowe dla kupujących

Rozwiązania dla deweloperów nieruchomości

Kredyty deweloperskie

Kredyt deweloperski przeznaczony jest dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i pośredników w obrocie nieruchomościami na realizację lub zakup inwestycji mieszkaniowej z przeznaczeniem na sprzedaż. Przeznaczony jest również na uzupełnienie finansowania budowy, dokończenia budowy, remontu, nadbudowy lub rozbudowy: budynków wielomieszkaniowych, , wolno stojących budynków użytkowych oraz zakup nieruchomości lub spłaty zadłużenia z tytułu kredytu zaciągniętego wcześniej na wymienione powyżej cele.

Co oferujemy:

  • szeroki, kompleksowy zakres finansowania,
  • możliwość łączenia celów kredytowania (np. zakup i remont budynku 
  • spłata zadłużenia z tytułu kredytu zaciągniętego wcześniej w innym banku przeznaczonego na sfinansowanie celów mieszkaniowych
 

Zarządzanie sprzedażą

Od roku 2009 Amtrust Group wraz z wybranymi agentami rynku nieruchomości z powodzeniem trudni się sprzedażą lokali mieszkaniowych I użytkowych na terenie całej Polski.
W celu zaoszczędzenia czasu i wydatków dostarczamy deweloperom kompletny pakiet usług, wykorzystując nasze doświadczenie.
Dzięki nam, nasi partnerzy są w stanie skoncentrować się na głównej gałęzi swej działalności - tworzeniu rentownych i odnoszących sukces inwestycji.

Rozwiązania finansowe dla kupujących

Naszym celem jest wsparcie deweloperów w procesie sprzedaży poprzez projektowanie rozwiązań kredytowych spełniających potrzeby ich klientów - zarówno w przypadku zakupu pierwszego domu, nieruchomości pod inwestycję czy też wakacyjnej rezydencji.