Rozwój i sukces naszych Partnerów

page5-img1.jpg

Celem Amtrust Group jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych partnerów i ich klientów, czego dowodem jest wysoki standard naszej pracy, potwierdzony pozytywnymi opiniami oraz licznymi referencjami.

Od samego początku działalności koncentrujemy się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych dla naszych klientów, przy zachowaniu transparentnych i spełniających wszelkie normy etyczne zasad pracy. Naszym celem jest jest nie tyle zapewnienie Tobie oraz Twoim Klientom obsługi najwyższej jakości, co budowanie relacji i długotrwałej, obopólnie korzystnej współpracy.

Bez względu na to czy prowadzisz agencję nieruchomości, jesteś deweloperem, czy zajmujesz się doradztwem biznesowym, możesz być pewien, że Twoi klienci otrzymują najwyższej jakości usługę i opiekę - i to od samego początku współpracy.

Przeważająca część naszych klientów i partnerów trafia do nas dzięki pozytywnym rekomendacjom oraz referencjom. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe możliwości współpracy i poszerzania sieci instytucji partnerskich.

Aby uzyskać więcej informacji na temat współpracy z Amtrust Group i wynikających z niej korzyści - zarówno dla Ciebie jak i Twoich Klientów - prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Na pewno odpowiemy na Twoje zgłoszenie. 
 

Korzyści

1
Zysk​
nagradzamy wszystkie osoby polecające nowych klientów udziałem w prowizji.
2
Dedykowana usługa
nasi doradcy dostępni są przez cały okres kredytowania, gotowi pomóc i udzielić odwiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.
3
Szybkość i wydajność obsługi
odpowiedzi na wszelkie zapytania udzielamy sprawnie i szybko - dzięki nam zarówno Ty jak i Twój Klient jesteście zawsze dobrze poinformowani.
4
Najlepsza oferta
szczycimy się umiejętnością znajdowania adekwatnych i tanich źródeł finansowania - dzięki nam Twój klient nigdy nie płaci więcej niż jest to konieczne.
5
Organizacja
przejmujemy na siebie odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich czasochłonnych formalności, pozwalając Ci skupić się na własnej działalności biznesowej.